Planowane mioty maj 2018

Na maj 2018 roku spodziewamy się miotu jamników szorstkowłosych króliczych po GABI z Kamienieckiej Ostoi (królicza czekoladowa) oraz XARO z Przystani Wodniackiej (miniatura dziczy).

Zobacz więcej…

Planowane mioty na lipiec 2015 roku

W lipcu 2015 roku, w naszej hodowli spodziewamy się miotu jamników szorstkowłosych króliczych, po wspaniałych rodzicach: Ludwik z Kamienieckiej Ostoi i Bystra z Przystani Wodniackiej, a także miotu jamników szorstkowłosych miniaturowych, po rodzicach: Dolar Sfora Nemroda i Fiona z Przystani Wodniackiej oraz Xaro z Przystani Wodniackiej i Goja z Kamienieckiej Ostoi.

Zobacz więcej…

2014-09-02 - Jamniki na sprzedaz (3)

Jamniczki szorstkowłose miniaturowe na sprzedaż

W dniu 24 sierpnia 2014 roku w hodowli z Kamienieckiej Ostoi /FCI/ przyszły na świat urocze jamniczki szorstkowłose miniaturowe, trzy suczki i dwa pieski o umaszczeniu dziczym.

Zobacz więcej…

2014-09-01 - Jamniki na sprzedaz (5)

Urocze jamniczki szorstkowłose miniaturowe na sprzedaż

W dniu 8 sierpnia 2014 roku w hodowli z Kamienieckiej Ostoi /FCI/ przyszły na świat urocze jamniczki szorstkowłose miniaturowe, cztery suczki i jeden piesek o umaszczeniu dziczym i ciemno dziczym.

Zobacz więcej…

Planowany miot na maj 2013

W miesiącu maju, w naszej hodowli spodziewamy się miotu jamników szorstkowłosych miniaturowych, po wspaniałych rodzicach: XARO z Przystani Wodniackiej i FIONA z Przystani Wodniackiej, a także miotu jamników szorstkowłosych króliczych, po rodzicach: XARO z Przystani Wodniackiej i NIKA z Damasławka.

Zobacz więcej…

Szczeniak - rodzice XARO + BYSTRA

Jamniczki na sprzedaż

Mam przyjemność poinformować, że w naszej hodowli w dniu 24 grudnia 2012 roku, przyszły na świat maluchy. Szczęśliwymi rodzicami są: XARO z Przystani Wodniackiej oraz BYSTRA z Przystani Wodniackiej.

Zobacz więcej…